Przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby założenia konta w sklepie internetowym new7smoke.pl. Najwyższym dobrem dla nas są ludzie – nasi klienci. Wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Tobie i były robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

 

Jakie dane wykorzystujemy?

Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym sklepie koniecznym jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są adres e-mail oraz adres IP twojego urządzenia.

 

Administrator Danych Osobowych

Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem, to znaczy: Ligo Poland s.c. G. Lichomski, I. Skórczyński ul. Konstytucji 3 Maja 2, 18-400 Łomża, NIP: 718-213-10-06, telefon: +48 662 601 101, kontakt do Inspektora Ochrony Danych osobowych: sklep@new7smoke.pl.

 

Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane

Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z pełnej funkcjonalności spersonalizowanego konta użytkownika naszego sklepu. Wysyłane do Ciebie informacje będą mogły być oparte o twoją wcześniejsza aktywność na naszej stronie byś nie musiał przeglądać informacji, które potencjalnie w ogóle Cie nie interesują, dlatego będziemy korzystać z profilowania.

 

Przekazywanie danych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie. Mowa tu o podwykonawcach naszych usług takich jak firmy transportowe. Musimy również twoje dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

 

Podstawa prawna

Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawą prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) bądź dostosowania jak najlepszej oferty skierowanej do Ciebie według zainteresowań (profilowanie) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.

 

Prawo do zapomnienia

Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo twojej zgody na obsługę konta użytkownika dlatego twoje dane będą wykorzystywane aż do odwołania twojej zgody.

 

Prawo do wycofania zgody

Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszym sklepie, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak i również usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. By wycofać zgodę wystarczy że poinformujesz nas o tym w stosownej wiadomości e-mail wysłanej pod adres sklep@new7smoke.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl