Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

Przelew

  • wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który widnieje poniżej lub przekażemy Ci go w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Wpłat należy dokonywać na nasze konto podając przy tym nr zamówienia:
  • BRE Wydz. Bankowości Elektronicznej. Nr konta: 09 1140 20040000 3702 7402 6410 Ligo Poland s.c. G. Lichomski I. Skórczyński ul. Konstytucji 3 Maja 2 , 18-400 Łomża

 

Pobranie (opcjonalnie)

  • płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

 

Płatność elektroniczna

  • najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności realizowany przez PayU S.A., do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie– wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

PayU S.A. obsługuje ponad 25 różnych banków, oraz płatności blikiem. Uwaga ! Brak płatności kartą. Aktualną listę obsługiwanych metod płatności znajdziesz na stronie https://poland.payu.com/rozwiazania-platnicze/.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl