Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak i jakości obsługi serwisowej podczas trwania gwarancji.

 

Transport

Współpracujemy z największymi firmami specjalizującymi się w dostawach towarów. Każdy wysyłany towar jest odpowiednio przygotowywany i skontrolowany przed wysyłką co przekłada się na bezpieczeństwo dostaw.

 

Szyfrowane połączenie SSL

Nasz sklep jest objęty szyfrowanym połączeniem SSL, dzięki temu informacje wysyłane przez twój komputer zostaną najpierw zaszyfrowane, tak żeby nie mogły się dostać niepowołane ręce. Sklep posiada aktywny Certyfikat AlphaSSL CA - G2 wystawiony i zweryfikowany przez GlobalSign.

 

Serwery

Sklep pracuje na niezawodnych serwerach znakomitej firmy home.pl posiadającej wieloletnie doświadczenie w zakresie dostarczania usług hostingowych co gwarantuje naszym Klientom dostęp do naszych zasobów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Przejrzysta i wiarygodna polityka prywatności

Jesteśmy świadomi, jak ważne dla naszych Użytkowników jest poszanowanie ich prywatności. Sprawdź jak dbamy o Twoją prywatność w dziale Polityka prywatności.

 

Przejrzysty system gwarancji

Bezpieczeństwo to także dobrze zorganizowany i przejrzysty system gwarancji. Właśnie dlatego dopilnowaliśmy, aby każdy produkt dostępny w ofercie new7smoke.pl posiadał szczegółową informację o zakresie i warunkach gwarancji. Na naszych stronach internetowych umieściliśmy także jasny i klarowny proces zwrotów i reklamacji, tak by był on jak najłatwiejszy do zrealizowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl